Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 16:07

Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібен сайт школі?
Всього відповідей: 344
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Історія школи

«Школа – колиска щасливої долі» - такий вислів на фасаді Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів. І , справді, саме в школі закладаються основи  майбуття. І за її порогом – тисячі  людських доль.

1 вересня 1992 року... Агрономічне святкує. Директор школи-новобудови Неля Вікторівна Бабенко схвильовано вітає дітей з початком навчального року і дякує будівельникам та дирекції науково-виробничого об’єднання «Еліта» за подаровану радість спільного дому, в якому проходитимуть роки навчання, формуватимуться характери вихованців.

Саме з Бабенко Н.В. пов’язано становлення колективу – дружного, творчого, енергійного, заповзятого й  амбітного.

З наступним директором Віктором Яковичем Бабенком пов’язані  високі досягнення учнів та вчителів у Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах.

З 17 травня 2004 року колектив очолює молодий, талановитий керівник Ануфрієва Наталія Миколаївна. Навчально-виховний процес забезпечують 34 досвідчених педагоги. Школа є базовою в районі з питань організації роботи з обдарованими дітьми, впровадження технології критичного мислення. Дає високий рівень знань, розвиває інтелектуальний потенціал, формує компетентну особистість.

Школа неодноразовий переможець районного конкурсу «Кращий  трудовий колектив». За особливі успіхи і досягнення  у 2009 році педагогічний колектив занесено до Книги педагогічної слави району, а разом і кращих учителів: Абдурашитову Т.М., Гончарука О.Г.,  Ковалько І.Б., Льовкіну І.І., Смашнюк Н.М.

Учні школи неодноразові переможці обласних предметних олімпіад, призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад:   Мельничук Володимир – ІІІ місце з історії (2002 р., вчитель Абдурашитова Т.М.),  Головатюк Діана -  ІІ місце з української мови та літератури (2005 р., вчитель Ануфрієва Н.М.);  Махлай Валентин – ІІІ місце з основ економіки (2010 р., 2012 р., вчитель Гончарук О.Г.),  Сапожник Богдан – ІІ місце з географії (2011 р., 2012 р.,  вчитель Гончарук О.Г.),  Говорун Катерина (2010 р.), Кушнір Роман (2012 р.) – учасники ІV етапу  (вчитель основ економіки Гончарук О.Г.)

Вихованці школи - переможці ІІ і ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнських конкурсів.

Інтенсивно розвинена позакласна робота, функціонує багато секцій, гуртків. Школа має свої традиції. Це заклад, де учні не вчаться жити, а живуть повноцінним життям. Учнівське врядування у нашій школі – це спосіб навчитися жити і працювати за законами демократичного суспільства. Починаючи з 2005 року, виходить щомісячна газета «Шкільна пора», в якій висвітлюються основні події шкільного життя. 

Діє правовий клуб «Мічуріна-авеню», агітбригада волонтерів "Надія”, яка у 2008-2009 н.р. стала призером районного конкурсу "Молодь за здоровий спосіб життя”. Створено Євроклуб «Співдружність» (березень 2009 р.), який вийшов у фінал  конкурсу «ПІЗНАЙМО ВІННИЧЧИНУ!» європейських клубів Вінницької області в рамках програми «Чемпіони європейської освіти», проекту громадської організації «Європейський діалог». Із 28 проектів євроклубів проект «Сабарівське городище – голос віків» був відібраний до числа 8 фіналістів.

Створена система туристсько-краєзнавчої роботи. Гордістю школи є туристичний клуб «Гермес». Його члени – неодноразові призери Відкритих чемпіонатів Вінницької області з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, призери (ІІІ місце) VІІ Всеукраїнського (ІІ Міжнародного) збору-змагання «Школа безпеки» (2007р.). За час діяльності гуртка було підготовлено 11 кандидатів у майстри спорту.

Вокальний ансамбль "Дзвіночок” і танцювальний ансамбль "Мрія” неодноразово нагороджені грамотами та дипломами за високі творчі здобутки у фестивалях учительської та учнівської творчості «Проліски надії».

Резонансними були проекти «Танці з парламентом» (2006 р.), «Зірковий дует» (2007 р.), «Школа сльозам не вірить» (2012 р.). Вистава «Вечори на хуторі бідя Диканьки» (2009 р.), у якій взяли участь і вчителі, й учні, продемонструвала не тільки високу акторську майстерність учасників, але й стала акцією милосердя.

Наша школа свідомо спрямовує свої зусилля на те, щоб досягнення її учнів, учителів стали надбанням району, області, держави.

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz